Roll-Up

Mirë se vini në faqen tonë! Ne jemi Etro, një kompani me përvojë 20-vjeçare që ofron produkte për arredim, përfshirë perde, shina, dhe shumë të tjera. Këtu do të flasim për zgjidhjet tona “Roll-up”, që janë një shtesë e shkëlqyer për ambiente moderne.

Perde Roll-up për Çdo Stil dhe Nevojë

Me ne, mund të gjeni grila roller që përshtaten me dëshirat tuaja. A dëshironi më shumë dritë? Zgjidhni variantin sunscreen. A preferoni ambientin më të errët? Blackout është zgjedhja e duhur.

Komoditeti i Elektromotorrit

Për një eksperiencë më të lehtë, ofrojmë grila roller me elektromotor. Kontrolloni perden tuaj me një klik, duke shtuar një dozë luksi dhe komoditeti në jetën tuaj të përditshme.

Grila Roller të Brendshme për Dritare

Duhet një pamje e mrekullueshme? Zgjidhni grilat tona roller të brendshme për dritare. Ata kombinojnë bukurinë dhe funksionalitetin për të krijuar një ambient të veçantë.

KONTAKT

Eksploroni gamën tonë sot dhe gjeni zgjidhjen e duhur për ambientin tuaj. Kontaktoni ne për çdo pyetje ose këshillë!

LIDHUNI ME NE

Instagram